Rinkos tyrimai, apklausos, skambučių centras

EN SE RU

Naujienu prenumerata

ApklausosDuomenų surinkimas (lauko darbai) pagal suformuluotus uždavinius ar Jūsų turimą klausimyną.

Internetu atliekamos apklausos pasižymi greitu grįžtamuoju ryšiu iš respondentų, tad ypatingai trumpu projekto vykdymo laiku bei minimaliomis sąnaudomis.

Virtualios anketos dalys gali būti pateikiamos individualiai kiekvienam respondentui pagal tam tikras sąlygas, bet kuria kalba. Anketa prieinama bet kuriuo paros metu. Klausimynas gali būti koreguojamas visuose vykstančios apklausos etapuose.

Internetu vykdomos apklausos yra skirtomos į dvi rūšis, priklausomai nuo respondentų pasiekimo modelio:
 • uždaros apklausos
 • atviros apklausos
| Uždaros apklausos metu respondentų duomenų bazė yra sudaroma iš anksto ir atsitiktiniai asmenys apklausoje negali dalyvauti. Uždara aplausa yra taikoma tais atvejais, kai tiriamųjų grupė yra specifinė ir paasmeniui žinoma iš anksto, t.y. klientai, darbuotojai ir kt.

Uždaros apklausos yra pranašesnės tuo, kad sudaro galimybę analizuoti kiekvieno respondento elgesį, taip kiekvienam respondentui sukuriant unikalias sąlygas ir užtikrinant didesnį dalyvavimo lygį bei spartesnį projekto apsisukimo intervalą.

| Atviros apklausos metu anketa yra talpinama viešoje, tikslinei grupei prieinamoje vietoje (pvz. kompiuterinių žaidimų mėgėjų forume, elektroninės konferencijos naujienlaiškyje, naujienų portalo specifiniame skyrelyje ir t.t.).

Atviros apklausos pranašumas tas, kad sudaromos galimybės apklausoje dalyvauti neribotam skaičiui tikslinės grupės atstovų. Atviros apklausos metu atsitiktiniai apklausos dalyviai yra nufiltruojami kontrolinių klausimų pagalba.

Apklausos vykdymo žingsniai:
  1. Sudaromas anketos klausimynas
  2. Parengiama tikslinės grupės duomenų bazė
  3. Programuojama virtuali anketa, prasideda duomenų rinkimas
  4. Užsakovas stebi apklausos vykdymą realiu laiku
  5. Apklausa uždaroma, pateikiami analizei paruošti duomenys
Automatinis duomenų kodavimas ne tik eliminuoja klaidų tikimybę, bet ir leidžia sutaupyti aibę laiko. Apklausos internetu metodo specifika leidžia paruoštus analizei duomenis pateikti vos pasibaigus anketavimui.

Apklausos duomenys pateikiami priimtiniausiu formatu: MS Excel, SPSS, ASCII, HTML, SQL ir kt. Rezultatų ataskaitos gali būti pateiktos prezentacijų, knygų forma.

Demonstracinė apklausa

Demonstracinė ataskaita realiu laiku

Tyrimo vykdymo procesas
Apklausos.LT - rinkos tyrimai, apklausos, skambučių centras